MATBAG for yoga lovers

MatBag to wygodny i oryginalny pokrowiec do maty jogowej.

Mat Bag w każdym z kolorów wyprodukowany jest w limitowanej ilości, więc nie będzie ich bardzo dużo; mamy nadzieję, że znajdziecie swój ulubiony wzór i kolor !

Tak jak większość produktów MakiMaki, takich jak haramaki czy torba Azma, MatBag jest dwustronny. A dlaczego MakiMaki tak lubi dwustronność ? Bo chce zaproponować ekonomiczny i ekologiczny styl życia. Kup jeden zamiast dwóch – zaoszczędzisz kasę, miejsce i zasoby ! A która strona pasuje do Twojego dzisiejszego nastroju ?

MatBag to długi worek ściągany sznurkiem. Nie wiadomo gdzie i do czego zaczęto go szyć po raz pierwszy, bo formę ma uniwersalną i pierwotną. Jest to po prostu odmiana często spotykanego na świecie worka, występującego w bardzo szerokiej gamie rozmiarów czy długości. Na przykład w Japonii od dawna był rozpowszechniony krótszy i mniejszy worek do noszenia rzeczy niezbędnych w codziennym życiu. Taki worek ma nawet specjalną nazwę – kinchaku ( 巾着) : ”kin” oznacza kawałek tkaniny, ”chaku” oznacza nosić. MakiMaki szyje dla wyjogowanych pokrowiec do maty w stylu kinchaku.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wiadomości MakiMaki

Dołącz do odbiorców